Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Olsztynie

Ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:

Specjalista

Miejsce wykonywania pracy: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 w Olsztynie Turowskiego 3, 10-685 Olsztyn, tel. 89 527 20 03

Wymiar czasu pracy:  0,75 etatu

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymagania niezbędne:

  • posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie i przestępstwa przeciwko mieniu,
  • wykształcenie wyższe licencjackie i/lub magisterskie.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość przepisów z zakresu ustawy o ochronie danych osobowych, ustawy o dostępie do informacji publicznej, zamówień publicznych, ustawy postepowania administracyjnego,
  • posiadanie wiedzy i umiejętności zapewniającej obsługę informatyczną i utrzymanie ciągłości pracy, stanowisk pracy wyposażonych w komputery,
  • umiejętność analizy i syntezy informacji,
  • umiejętność pracy w zespole, rzetelność, dobra organizacja czasu pracy.

Zadania i czynności na stanowisku specjalisty:

  • prowadzenie spraw związanych z zarządzaniem stroną internetową i pocztą elektroniczną,
  • prowadzenie spraw związanych z zabezpieczeniem prawidłowości działania sprzętu komputerowego Poradni,
  • realizacja zamówień związanych z zakupami realizowanymi przez Poradnię
  • archiwizowanie danych,
  • kontrola stanu posiadania i bieżąca dbałość o zasoby Poradni,
  • obsługa BIP, e-PUAP oraz SIO.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • życiorys zawodowy z przebiegiem opisu pracy zawodowej,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających: wykształcenia, staż pracy, ukończone kursy i szkolenia,
  • oświadczenie kandydata o braku prawomocnego skazania za przestępstwa popełnione umyślnie i przestępstwa przeciwko mieniu, obrotowi gospodarczemu, przeciwko instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwa skarbowe,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko specjalisty” lub na e-mail Poradni: sekretariat@ppp1.olsztyn.eu w tytule Specjalista

Termin składania dokumentów – 25.01.2021 r.

Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną telefonicznie poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

link do BIP PP-P Nr 1 UE-logo link do olsztyn.eu